Katalogas

  UAB „Medrika“

  Jei esi dailidė ir gamini nuostabią medinę komodą, galinėje jos dalyje nenaudosi faneros, net jei žinosi, kad ji nuolat bus nusukta į sieną ir niekas jos nematys. Tu pats žinosi, kad ji ten yra, todėl naudosi puikią medieną. Tam, kad galėtum ramiai miegoti naktį, estetika ir kokybė turi būti išlaikyta visur.   - Steve Jobs


  Ką mes darome?

  UAB "Medrika" jau daugelį metų specializuojasi vaikų baldų gamyboje bei prekyboje. Mūsų pagrindiniai klientai yra ikimokyklinės įstaigos - darželiai, lopšeliai, specializuotos mokyklėlės, ugdymo centrai. Siekiame pasiūlyti tai, ko reikia vaikams bei jų aplinkai. Vaikų darželio baldai yra mūsų sritis ir didelės darbo patirties dėka, mes žinome, kokie darželio baldai turi būti. Tai įrodinėdami kiekvieną dieną, įgijome klientų bei partnerių pasitikėjimą mumis ir mūsų produkcija.
  Darželyje vaikai praleidžia daug laiko, tobulėja, auga, todėl labai svarbu, kad vaikų darželyje, ar kitoje ugdymo erdvėje  vaikas jaustusi kaip namie -  saugus. Siekiame, kad vaiką supanti aplinka būtų sukurta tokia, kurioje gera praleisti laiką, žaisti ir visapusiškai augti. Apie tai nuolatos galvodami, stengiamės įdėti visą savo išmonę bei širdį kurdami, gamindami bei formuodami baldų asortimentą Jūsų mažiesiems.
  Mūsų vaikų  darželio baldus įvertino ir tėveliai, todėl, matydami didelį susidomėjimą jais, sukūrėme elektroninę parduotuvę www.manovaikelis.lt , kurioje galite nupirkti mūsų gaminukus savo mažyliams bet kuriuo paros metu,  neišėję iš namų.

  Mūsų istorija

  Mūsų istorija prasidėjo 1990 m., kai Adis Arlauskis įkūrė individualią įmonę, kuri užsiimė smulkių medžio dirbinių gamyba. Sparčiai vystantis 1996m. vasario 1d. individuali įmonė buvo reorganizuota į UAB „Medrika“
  2001 m.padarytos investicijos į gamybos įrengimus, gamybines patalpas, darbuotuojų kvalifikacijos kėlimą sudarė sąlygas gaminti kokybiškus baldus, kurie yra konkurencingi ne tik vietinėje rinkoje, bet ir užsienio šalyse. Įgiję ilgametę patirtį bei nuolat įsiklausydami į klientų įžvalgas žinome, kokie baldai tinkami mūsų atžaloms - saugūs, tvirti, kokybiški, funkcionalūs, bei žaismingi. 
  2012 m. investuota į naujus gamybinius įrengimus, medienos džiovyklą, patalpų renovaciją. To pasekoje, atsirado galimybės gaminti įvairesnio dizaino baldus, taip dar labiau džiuginant mūsų mažuosius. 
  2013m. atsiradus naujiems gamybiniams pajėgumams, formuojamas visiškai naujas gaminių ir prekių asortimentas. Sukūrėme senų modelių modifikacijas, profesionali dizainerė Gintarė Arlauskienė sukūrė naujo dizaino baldų komplektus.  

                  Profesonalus, kūrybingas, darnus, kryptingai dirbantis, sąžiningas kolektyvas yra pagrindas įgyvendinant užsibrėžtus tikslus. Orientacija į vaiką  - mums svarbiausia, kur jis bebūtų, ar darželyje ar namuose.