Katalogas

  Lėlių baldai, lėlės

  Grįžti >

  Stilingas vežimėlis

  Kodas                   Spalva                     Kaina                   
  MD01325              violetinis               59,90  Eur
  MD01326              Baltas                    59,90  Eur                                                       


  Pildyti užsakymo formą    Atsisiųsti užsakymo formą    Pirkti el. parduotuvėje


  Medinis lėlių vežimėlis puikiai padeda lavinant mažylio smulkiąją ir stambiąją motoriką, ugdo jo kūrybiškumą bei fantaziją žaidžiant, padeda įsisavinti iš suaugusiųjų nusižiūrėtus bendravimo modelius, skatina emocinę, kalbos bei socialinę raidą. Žaislas pagamintas iš natūralaus medžio, todėl yra visiškai saugus Jūsų vaikui. Kaip ir visų medinių žaislų, jo paviršiuje įvairaus lygio bakterijos dauginasi daug prasčiau nei ant plastikinio. Tai ilgaamžis žaislas, dažytas ekologiškais dažais, kuris sendamas įgauna ir emocinės vertės. 

  Kiekvienos mažutės mergaitės svajonė turėti mielą vežimaitį savo lėlėms ir meškučiams vežioti bei migdyti, kiekvieno berniuko noras turėti vežimą, kuriuo būtų galima vežti savo lobyną – kankorėžius, akmenėlius, pagaliukus ir kitus labai labai reikalingus daiktus. O galbūt susidėti savo mašinas ir konstruktorius, kai mama paprašo susitvarkyti.
  Galimos spalvos: violetinis arba baltas.


  Išmatavimai:
  Rankenos aukštis 46 cm; dugno ilgis 30 cm, plotis 23 cm; plačiausia vežimėlio vieta 26 cm, ilgiausia vežimėlio vieta 73 cm.