Paslaugos

Baldų surinkimas

Daugelis mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodamų baldų parduodami nesurinkti. Nesunkiai surinkti baldus galite patys, tačiau visada paprasčiau ir greičiau, kai tai patikite savo darbą išmanantiems meistrams. Kaip vyksta baldų surinkimas? Užsakius baldų surinkimo paslaugą, įprastai baldai yra surenkami dar gamykloje ir jau surinkti pristatomi į darželį, mokyklą, biurą ar kitą įstaigą. Klientui telieka juos sumontuoti, pritvirtinti numatytoje vietoje. Kai kurie baldai dėl savo konstrukcinių ypatybių negali būti surenkami gamykloje, todėl yra surenkami jau pristačius į kliento numatytą vietą. 

Svarbu: į baldų surinkimo paslaugą neįeina baldų montavimas ir baldų sunešimas į patalpas. Šias paslaugas galima užsisakyti papildomai. 

Norėdami užsakyti baldų surinkimo paslaugą, tai galite padaryti užsakymo metu šioje elektroninėje parduotuvėje – pasirinktą gaminį dedant į krepšelį, papildomai galima pasirinkti ir baldų surinkimo paslaugą. 

Jeigu norite daugiau sužinoti apie baldų surinkimą, galite susisiekti su mūsų konsultantu +370 676 88680 arba pardavimai@medrika.lt

Baldų montavimas

Užsakytus baldus galime sumontuoti darželio, mokyklos ar biuro numatytose patalpose. Mūsų meistrai atsiveš visą montavimui reikiamą įrangą ir greitai sumontuos visus Jūsų užsakytus baldus. 

Paslaugos kainą skaičiuojame individualiai kiekvienam užsakymui -  priklauso nuo montavimo sudėtingumo, baldų kiekio, montavimo vietos ir kitų susijusių veiksnių. Montavimo laikas visuomet derinamas prie kliento poreikių. Baldai gali būti montuojami visoje Lietuvoje.

Svarbu: Baldų montavimo paslaugą teikiame tik užsakius baldus su surinkimo paslauga.

Norėdami užsakyti baldų montavimo paslaugą, susisiekite su mumis el. paštu pardavimai@medrika.lt arba telefonu +370 676 88680.

Baldų bei prekių sunešimas į patalpas

Pristatytų baldų ar kitų prekių sunešimas į patalpas klientams neretai sukelia iššūkių – didelių gabaritų  baldai (ypač surinkti) yra sunkūs, juos sudėtinga sunešti į patalpas saugiai, o kartais pritrūksta žmogiškųjų resursų. Todėl baldų bei prekių sunešimo paslauga padės išvengti rūpesčių – rekomenduojame šią paslaugą užsisakyti, jeigu neturite galimybės patys sunešti baldus ar kitas prekes į patalpas, arba pristatomi didelio svorio mokyklos, darželio ar biuro baldai.

Paslaugos kaina priklauso nuo užsakytų prekių ir baldų kiekio, svorio, vietovės. Baldų bei prekių sunešimo į patalpas laikas derinamas individualiai ir priklauso nuo gaminių pristatymo laiko.

Svarbu: į baldų bei prekių sunešimo paslaugą neįeina baldų surinkimas ir baldų montavimas. Šias paslaugas galima užsisakyti papildomai.

Norėdami užsakyti baldų bei prekių sunešimo į patalpas paslaugą, susisiekite su mumis el. paštu pardavimai@medrika.lt arba telefonu +370 676 88680.