Apie mus

UAB „Medrika“ pagrindinė veiklos sritis – gaminami ir tiekiami kokybiški baldai, įranga ir mokymosi, darbo priemonės kiekvienai darželio, mokyklos, biuro erdvei. 

1996 m. įmonę įkūrė Adis Arlauskis, vėliau prie vystomo verslo prisijungė ir kiti šeimos nariai. Aktyviai plečiant įmonės gamybinius pajėgumus, investuojant į naujas technologijas, suformuotas paklausus gaminių ir prekių asortimentas. 

Ilgametė patirtis vaikų baldų gamyboje bei glaudi partnerystė su švietimo įstaigomis mums padėjo pelnyti patikimo gamintojo ir tiekėjo vardą. Įmonė dirba tiek su viešojo, tiek su privataus sektoriaus dalyviais.

Šiandien „Medrika“ gamina baldus valstybiniams ir privatiems vaikų darželiams, kitoms ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo įstaigoms, mokykloms, biurams. Taip pat tiekiame platų darželiui ir mokyklai skirtų prekių asortimentą – mokymosi priemones, edukacines priemones, sporto įrangą, kūrybos priemones, žaislus ir kitas prekes. 

Apgalvoti sprendimai. Kiekvieno mūsų gaminamo baldo istorija prasideda nuo kruopščiai apsvarstytų idėjų, paremtų šiuolaikinėmis technologijomis ir praktiškumu. Biuro baldai bei baldai vaikams pasižymi savo specifika – jie turi būti saugūs, kokybiški, ilgaamžiai, ergonomiški ir atitinkantys visus valstybinius bei tarptautinius standartus. Dėl šios priežasties preciziškai prižiūrime kiekvieną projektavimo ir gamybos etapą. Kiekvieno baldo gamyba – apgalvota iki smulkiausių detalių nuo estetikos iki funkcionalumo. 

Dėmesys tvarumui. Įgyvendindami projektus ir gamindami baldus, orientuojamės į kuo tvaresnius procesus ir siekiame kuo labiau saugoti aplinką. Didelė dalis mūsų baldų yra gaminami iš atsinaujinančių medžiagų, pavyzdžiui, natūralaus medžio. Medis – rinkoje naujai atgimstanti gamybinė medžiaga, kuriai pritaikomi modernūs dizaino sprendimai. Mediniai baldai išsiskiria savo estetika, tvarumu ir ilgaamžiškumu.

Platus asortimentas. Aukštos kokybės mokykliniai baldai ir ikimokyklinio ugdymo ar kitoms įstaigoms skirti baldai, mokymosi ir edukacinės priemonės, kurie pristatomi elektroninėje parduotuvėje www.medrika.lt, yra atidžiai sukurti ir atrinkti. Mūsų asortimentas nuolat atnaujinamas ir tobulinamas, siekiant neatsilikti nuo naujausių technologijų, mokymo metodų, biuro tendencijų.

Nestandartinių baldų gamyba. UAB „Medrika“ komanda gamina nestandartinius baldus švietimo įstaigoms ir biurams. Esame lankstūs, girdime kiekvieną klientą ir atsižvelgiame į jo poreikius. Siekdami gaminių saugumo ir aukštos kokybės, galime įgyvendinti drąsius kūrybinius sumanymus.

Mūsų misija – projektuoti ir gaminti kokybiškus baldus, tiekti aukštos kokybes prekes ateities biuro, ateities darželio, mokyklos lyderiams.

Mūsų vizija – patikimi ir maksimaliai klientų lūkesčius atitinkantys Baltijos, Šiaurės šalių lyderiai, gaminantys ir tiekiantys aukštos kokybės, funkcionalius ir ergonomiškus baldus, įrangą mokykloms, darželiams ir kitoms įstaigoms.