Panevėžio lopšelis-darželis Rugelis

2021 metais įmonei UAB „Medrika“ buvo patikėtas Panevėžio lopšelio-darželio „Rugelis“ įrengimas – baldų projektavimas ir gamyba. Bendrovės suprojektuoti ir pagaminti baldai Panevėžyje įsikūrusiam darželiui orientuoti į kuo autentiškesnę vaikų patirtį – juose dominuoja natūralios spalvos ir medžiagos, padedančios kurti betarpišką mažųjų ir gamtos ryšį. 

Šiame projekte buvo sukurtas originalus dizainas spintos, kuri sumontuota per visą sienos ilgį. Joje integruota vaikų žaidimų erdvė, numatytos papildomos vietos skirtos čiužinių sandėliavimui, kitų daiktų saugojimui. Spinta pagaminta iš tvarios ir atsinaujinančios medžiagos – natūralios beržo faneros, alyvuotos natūralia baldine alyva. 

Taip pat pagal specialų užsakymą buvo pagaminti staliukai, kėdės, virtuvėlės, rankšluostinės, drabužinės, ugdymo įstaigos darbuotojams skirti stalai ir spintos. Vaikams pritaikyti ir sėdimieji baldai, kurie itin ergonomiški ir funkcionalūs.

Bendra šio projekto vertė – 12 000 eurų.

„Medrika“ aktyviai bendradarbiauja su ugdymo sektoriaus įstaigomis ir gerai išmano jų specifinius poreikius bei vaikų baldų gamybos ypatybes. Sekdama naujausias tendencijas, pasitelkdama ilgametę patirtį ir žinias, įmonė gali pasiūlyti optimalius baldus ir kitą įrangą kiekvienam lopšeliui-darželiui.