Panevėžio regos centras Linelis

Baldų gamyba užsiimanti UAB „Medrika“ padėjo modernizuoti Panevėžio regos centrą „Linelis“ – rūpinosi jo įrengimu, gamino baldus. Projektas buvo įgyvendintas 2022 metais, bendra jo vertė siekia 64 000 eurų.

Kokybiški baldai skirti vaikams ir auklėtojoms – tai buvo pagrindinė gamintojo užduotis. Siekdama ją įgyvendinti, „Medrika“ pasitelkė aplinkai draugiškas medžiagas: per visą sienos ilgį sumontuota iš natūralios beržo faneros pagaminta spinta. Ši spinta ne tik tvari, tačiau ir itin funkcionali: joje integruotos patogios, lengvai pasiekiamos erdvės žaidimų, čiužinių ar kitų daiktų saugojimui.

Taip pat buvo pagaminti reguliuojamo aukščio mediniai stalai ir kėdės, kurių aukštį galima patogiai pritaikyti pagal vaikų fizinį poreikį ir pritaikyti jų ūgiui bei svoriui. Tai itin svarbu siekiant ugdyti mažųjų įpročius bei taisyklingą laikyseną. Papildomai šiam centrui įmonė gamino specialias medines virtuvėles, drabužių spinteles, rankšluostines, įrengė darbo vietas auklėtojoms, tiekė čiužinius vaikų lovytėms. Kiekvienas baldas nuosekliai apgalvotas, siekiant sukurti kuo geresnę, kokybiškesnę vaikų ir auklėtojų patirtį, bei orientuojantis į daug metų tarnausiančius sprendimus.

Regos centro „Linelis“ modernizacijos metu buvo pilnai atnaujinta įstaigos infrastruktūra – pastatytas papildomas aukštas, atnaujintos patalpos, baldai ir įranga, vaikams įrengta sensorinė ir kitos patalpos. Patikimų partnerių dėka mažieji šiandien jau gali džiaugtis patogia įranga, užtikrinančia jų specialiuosius poreikius.