Moduliniai darželiai Vilniuje

„Medrika“ pasiūlė integruotus baldų sprendimus įrengiant lopšelius-darželius Vilniuje – „Gabijėlė“, „Atžalėlės“, „Gintarėlis“, „Medynėlis“. Spalvingi darželiai rinkoje išsiskiria moduline savo statybos technologija, kai moduliai pagaminami gamykloje, o statybvietėje yra surenkami. Unikaliems darželiams  buvo siekiama sukurti kuo labiau išieškoto dizaino ir funkcionalumo baldus.

Šiam projektui pagaminti reguliuojamo aukščio stalai, reguliuojamo aukščio kėdės, taip pat virtuvėlės, drabužių spintelės, rankšluostinės, lovos. Pagamintos ir persirengimo spintelės darbuotojams, įrengta darbo vieta auklėtojoms. Pasirūpinta patogiais, vaikams pritaikytais čiužiniais. 

Kiekvienam baldui buvo keliami aukšti saugumo, tvarumo ir dizaino reikalavimai. Baldų dizainas turėjo atitikti modulinių darželių architektūrinį projektą, darniai įsilieti į žaismingą vidaus interjerą. Saugūs ir spalvingi baldai šiandien džiugina vaikus, skatina jų žingeidumą ir kuria nuotaikingą atmosferą darželyje.

Projektas įgyvendintas 2020 metais.  Bendra modulinių darželių projekto vertė – 300 000 eurų.

„Medrika“ ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigoms gamina baldus ir tiekia įrangą jau daug metų – klientų pasitikėjimą padėjo pelnyti ugdymo įstaigų specifikos išmanymas ir lankstus reagavimas  kiekvieną užsakovo pageidavimą.